O nas

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Łączymy ekologię z technologią. Zajmujemy się sprzedażą, doradztwem i montażem tarasów, parkanów, elewacji wykonanych z kompozytu drewna (WPC).

Kompozyt drewna do niedawna nie był znany i popularny w naszym kraju, trudno było znaleźć materiały odpowiedniej jakości i w odpowiedniej ilości nie mówiąc już o fachowym doradztwie.

firma
Stąd właśnie pomysł na biznes. Poszukując odpowiednich partnerów podczas budowy własnej siedziby zaczęliśmy doradzać innym, znając już produkty dostępne na rynkach europejskich, ich wady i zalety, po ich przetestowaniu na własnej budowie podjęliśmy współpracę z liderami rynków – jesteśmy ich autoryzowanymi partnerami. Stare przysłowie mówi „Pierwszy dom budujesz dla wroga drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie”. Mamy już za sobą wymagające technicznie inwestycje, których fotografie można obejrzeć na tej stronie, stąd nasza pewność w doradztwie.

Naszym regionem działania jest Wielkopolska oraz ościenne województwa. Jest to świadome ograniczenie – jeśli chodzi o wykonawstwo, chcemy bowiem działać szybko i dokładnie, tak by nasi Klienci nie musieli zbyt długo czekać na montaż oraz serwis. Te ograniczenia nie dotyczą oczywiście sprzedaży samych materiałów, które dostarczamy w dowolne miejsce Europy.

Naszą dewizą jest jakość i solidność za rozsądną cenę. Nie godzimy się na sprzedaż materiałów których nie znamy, nieposiadających certyfikatów, niskiej „marketowej” jakości, uważamy bowiem że inwestycja powinna być wykonana należycie i „zapomniana” – minimum 20 lat bez malowania!

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z produktami przez nas oferowanymi, ich zaletami i właściwościami, które opisujemy w poszczególnych działach. Jesteśmy pewni, że posłużą Państwu długo, tak jak i nam służą. Dołożymy wszelkich starań by byli Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.